срдачна вегетеријанска кухиња
PORUČI ONLINE

Уторак 19. 06. 2018.

* Хладни потаж од паприке
* Основни оброк:
~ Пиринач на сицилијански начин
~ Крокети од целера и кромпира
~ Сос од руколе и чери парадајза
~ Салата

* Фалафел оброк:
~ Фалафел у интегралној тортиљи, хумус, велика салата, јогурт – тахини прелив (веган)

* Тортиља:
~ Буритос мексикана ( интегрална тортиља, кукуруз, црвени пасуљ, грилована паприка, салса)
~ Салата

* Оброк салата: Киноа салата ( зелена салата, шаргарепа, киноа, шећерац, прелив од сенфа)